





8 931 ₴
Вентилятор Soler&Palau Silent-300 CRZ Plus (із таймером) - витяжний вентиляторів зі збільшеною продуктивністю.
Модифікації:
Аеродинаміка:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 320 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Глибина | 113.3 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |