



8 220 ₴
Вентилятор Soler&Palau Silent-100 CDZ (з датчиком руху) - це безшумний і стильний вентилятор осьового типу, який призначено для забезпечення повітрообміну та витяжки повітря в побутових приміщеннях. Іспанські вентилятори Soler&Palau оснащені найнеобхіднішим для довговічної та комфортної роботи.
Модифікації:
Аеродинаміка:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 84.6 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |