









10 300 ₴
8 899 ₴
Витяжний вентилятор Soler&Palau Silent Dual 200 - автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов за допомогою датчика руху і датчика вологості. Він постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовуючи спеціальний алгоритм регулювання і не потребує втручання людини.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора за мінімального рівня шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 170 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2280 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 187 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Глибина | 107.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 56.5 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |