









18 776 ₴
Малошумний канальний вентилятор Soler&Palau TD EVO-160
TD-EVO – це нова серія низькопрофільних круглих канальних вентиляторів з діагональними лопатками.
Модельний ряд складається з кількох типорозмірів із максимальною витратою повітря від 210 до 1840 м3/год.
Оптимізована конструкція крильчатки, направляючого апарату та обтічника на виході повітря, дозволяють збільшити продуктивність та знизити рівень шуму вентилятора.
Вентилятори виготовляються із міцного високоякісного пластику.
Унікальна конструкція корпусу та монтажного кронштейна дозволяє проводити обслуговування вентилятора без демонтажу повітроводів.
Повітронепроникність прилягання центральної частини вентилятора та монтажного кронштейна забезпечують литі гумові ущільнювачі.
Патрубки для приєднання повітроводів також оснащені гумовими ущільнювачами.
Електродвигуни кріпляться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачі вібрацій на корпус і забезпечують знижений шум від вентилятора, навіть при регулюванні швидкості.
Робочі температури від -20 до +60°С.

Електродвигуни:
Вентилятори оснащуються однофазними 3-х швидкісними електродвигунами з вбудованим захистом від перегріву з ручним перезапуском.
Вентилятори мають можливість регулювання швидкості напругою.
Клас захисту IP44
Клас ізоляції F
Параметри електроживлення: 1ф - 230 - 50 Гц
TD-EVO-T
Моделі TD-EVO-T оснащуються регульованим таймером затримки вимикання. Таймер можна настроїти на час затримки від 1 до 30 хв.
Робота таймера можлива на будь-якій із 3-х швидкостей. Регулювання швидкості напругою неможливе.
TD-EVO-VAR
Моделі TD-EVO-VAR оснащуються одношвидкісними електродвигунами змінного струму з вбудованим регулятором швидкості, з таймером та можливістю віддаленого керування сигналом 0-10В.
Максимальні робочі характеристики моделей TD-EVO-VAR відповідають кривій "HS" на графіках робочих характеристик вентиляторів TD-EVO.
Аеродинаміка та технічні характеристики Soler&Palau TD EVO-160:

Габаритные размеры Soler&Palau TD EVO-160:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 560 куб.м/год |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 306 мм |
| Висота | 221 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 160 мм |