


7 400 ₴
Канальний вентилятор Ruck RS 250 - рішення для припливу та витяжки з високою витратою повітря. Є можливість керувати швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів. Перевірена десятиліттями бездоганної служби конструкція пояснює масштабний випуск цих виробів і постійний попит на них.
Надійність двигунів та інших елементів дозволяє використовувати ці вентилятори у важких умовах експлуатації. Вироби відповідають вимогам щодо енергоефективності директиви ЄС щодо продукції, пов'язаної з енергоспоживанням (ErP – Energy related Products-Directive).
Рекомендації щодо застосування
Універсальні та потужні вентилятори Ruck серії RS забезпечують широкий діапазон продуктивності та застосовуються для різних систем вентиляції: від приватних будинків або офісів, до комерційної нерухомості та систем вентиляції промислових об'єктів.
Конструкція
Додатково може комплектуватися аксесуарами: 5-ступінчастим трансформатором, електронним регулятором, зворотним клапаном, мережевим вимикачем, захисною решіткою, фільтрами, шумоглушниками та ін.
Переваги
Перевірене компонування та досконала міцна конструкція гарантують багаторічну безвідмовну роботу таких канальних вентиляторів. Відрізняються невисоким ціновим діапазоном та доведеною конкурентоспроможністю. Оптимальні характеристики з енергоспоживання та продуктивності обґрунтовують економічну вигоду їх застосування.
Монтаж
Монтаж здійснюється в комплекті з іншими компонентами вентиляційних систем у систему круглих повітроводів, приєднувальний діаметр вентилятора дорівнює діаметру повітроводу. Монтаж у будь-якому просторовому положенні. Кріплення з боку всмоктування чи нагнітання. Не допускається використання зовнішньої установки.
Канальний вентилятор Ruck RS 250

Встановлення додаткового приладдя

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 890 куб.м/год |
| Частота обертання | 2720 об/хв |
| Споживана потужність | 0.1 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.46 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 344 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Висота | 386 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 250 мм |