



1 010 ₴
Витяжний вентилятор Вентс 100 Д К Л із зворотним клапаном і двигун на підшипниках - використовується для вентиляції туалету, ванни або кухні. Встановлюється у витяжний канал в стіні, можна монтувати в підвісну стелю. При стельовому монтажі патрубок з шахтою з'єднується невеликим повітроводом.
Конструкція
Електродвигун
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.58 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 35 Па |
| Сила струму (А) | 0.085 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12.5 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |