






5 123 ₴
Безшумний вентилятор Вентс Квайт 150 ТН із датчиком вологості (вінтаж) - це витяжний вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Може використовуватися для стельового монтажу.
Конструкція
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 315 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1.33 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 91 Па |
| Сила струму (А) | 0.09 |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 32 мм |
| Розмір патрубка | 147.5 мм |