







613 ₴
Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 80 S використовують для встановлення в санвузлах, гардеробах, кухнях. Він забезпечує відмінну циркуляцію повітря, ефективно видаляє неприємні запахи та вологу. Був розроблений для економічної та дуже тихої експлуатації.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 86 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12 мм |
| Розмір патрубка | 79 мм |