



8 640 ₴
Канальний вентилятор підвищеної ефективності Ruck Etamaster EM 160L E2M 01 - призначений для встановлення у вентиляційні системи з круглими каналами. Ідеально застосовується в умовах обов'язкових вимог низькошумної роботи.
Лінійка Etamaster задумана таким чином, що навіть версії з двигунами змінного струму досягають стійких значень тиску.
Аеродинаміка Ruck EM 160L E2M 01

Встановлення додаткового приладдя

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 615 куб.м/год |
| Частота обертання | 2820 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 240 Па |
| Споживана потужність | 0.045 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.29 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Висота | 238.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 160 мм |