



606 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 100 C1 К можна встановити в отвір вентиляційної шахти або за допомогою невеликого повітропроводу. Допускається встановлення у стелю. У разі віддаленого монтажу всі стики необхідно герметизувати за допомогою герметика, хомутів.
Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 94 м3/год, споживання не перевищує 14 Вт/годину.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 94 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.59 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 35 Па |
| Сила струму (А) | 0.085 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |