



32 440 ₴
Канальний вентилятор Ruck EM 250 EC 01 - енергозберігаючий вентилятор підвищеної ефективності. Призначений для встановлення у вентиляційні системи з круглими каналами. Ідеально застосовується в умовах обов'язкових вимог низькошумної роботи. Лінійка Etamaster задумана таким чином, що навіть версії з двигунами змінного струму досягають стійких значень тиску.
Конструкція
Монтаж
Можливий як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Виготовляється безпосередньо в систему повітропроводів - приєднувальний діаметр дорівнює діаметру повітропроводу. Компактні габарити, що не займають зайвого простору під час монтажу, і невелика вага полегшують встановлення вентилятора.
Аеродинаміка Ruck EM 250 EC 01

Встановлення додаткового приладдя

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1780 куб.м/год |
| Частота обертання | 3110 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 510 Па |
| Споживана потужність | 0.179 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 1.49 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 263.4 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 299.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 250 мм |