


13 040 ₴
Даховий радіальний вентилятор Ruck DVA 190 E4 30 із вбудованим термовимикачем серії DVA. Конструкція дає змогу монтувати його на даху або квадратному цегляному п'єдесталі. Призначений для професійних кухонних витяжок. Кульковий підшипник, що не потребує обслуговування. До комплекту входять гвинти для монтажу з основою даху. Регулювання швидкості обертання: 5-ти ступінчастим трансформаторним регулятором.
Корпус
Двигун
Аеродинаміка Ruck DVA 190 E4 30

Для виконання робіт із технічного обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Частота обертання | 1430 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 110 Па |
| Споживана потужність | 0.018 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.23 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 388 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Висота | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 213 мм |