


13 320 ₴
Даховий радіальний вентилятор Ruck DHA 190 E2 40 із вбудованим термовимикачем серії DHA. Конструкція дає змогу монтувати його на даху або квадратному цегляному п'єдесталі. Призначений для професійних кухонних витяжок. Кульковий підшипник, що не потребує обслуговування. До комплекту входять гвинти для монтажу з основою даху. Регулювання швидкості обертання: 5-ти ступінчастим трансформаторним регулятором.
Корпус
Двигун
Аеродинаміка Ruck DHA 190 E2 40

Для виконання робіт із технічного обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 490 куб.м/год |
| Частота обертання | 2720 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 370 Па |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 388 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Висота | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 213 мм |