


21 640 ₴
Даховий радіальний вентилятор Ruck DHA 280 E4 30 із вбудованим термовимикачем серії DHA. Конструкція дає змогу монтувати його на даху або квадратному цегляному п'єдесталі. Призначений для професійних кухонних витяжок. Кульковий підшипник, що не потребує обслуговування. До комплекту входять гвинти для монтажу з основою даху. Регулювання швидкості обертання: 5-ти ступінчастим трансформаторним регулятором.
Корпус
Двигун
Аеродинаміка Ruck DHA 280 E4 30

Для виконання робіт із технічного обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1270 куб.м/год |
| Частота обертання | 1390 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 200 Па |
| Споживана потужність | 0.086 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.44 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 541 мм |
| Довжина | 541 мм |
| Висота | 249 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 286 мм |