


36 200 ₴
Даховий радіальний вентилятор Ruck DHA 355 E4 30 із вбудованим термовимикачем серії DHA. Конструкція дає змогу монтувати його на даху або квадратному цегляному п'єдесталі. Призначений для професійних кухонних витяжок. Кульковий підшипник, що не потребує обслуговування. До комплекту входять гвинти для монтажу з основою даху. Регулювання швидкості обертання: 5-ти ступінчастим трансформаторним регулятором.
Корпус
Двигун
Аеродинаміка Ruck DHA 355 E4 30

Для виконання робіт із технічного обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 3020 куб.м/год |
| Частота обертання | 1455 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 380 Па |
| Споживана потужність | 0.255 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 1.34 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 745 мм |
| Довжина | 745 мм |
| Висота | 333 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 438 мм |