






10 453 ₴
Витяжний вентилятор Soler&Palau Silent-300 CRZ Plus Design-3C - вирішує завдання швидкого видалення брудного відпрацьованого повітря з кімнат, де підвищена вологість, відбувається накопичення пари або диму від приготування їжі, виникають неприємні запахи. Застосовується в санвузлах, вбиралень, ванних кімнат, невеликих побутових кухонь, як додаткова витяжка до основної витяжки.
Побутовий вентилятор Soler&Palau Silent-300 CRZ Plus Design-3C широко використовується для вентиляції приміщень з високими вимогами до дизайну. Як правило, це офісні приміщення, студії чи житлові квартири. Вентилятори максимально тихо працюють, їх швидкість обертання можна регулювати.
Рекомендації щодо застосування
Вентилятори цієї серії мають всі переваги побутових вентиляційних приладів. Дані агрегати можна монтувати і у вертикальному, і горизонтальному положенні.
Конструкція
Корпус пристрою виготовлений із надміцного подвійного пластику. З вентиляторами у комплекті є 4 кольорові смужки, які за бажання можна змінювати. Вони допоможуть надати вентиляторам вигляд, що найбільше підходить саме для вашого приміщення, не спотворюючи дизайн кімнат, а лише гармонійно його доповнюючи. Оскільки пристрій постачається в комплекті з діагональними лопатками, у процесі їхнього руху виникають звукові хвилі. Під певним кутом вони проходять крізь внутрішній перфорований корпус, і долаючи шумопоглинаючий матеріал, гасять гул, що виникає, практично на 100 %. Для того, щоб унеможливити вібрацію, на патрубках Soler&Palau SILENT-300 є гумові ущільнювачі.
Змінні кольорові смужки

Електродвигун
Вироби серії комплектуються однофазними, двошвидкісними електродвигунами, які мають вбудований захист від перегріву та функцію регулювання швидкості напругою.
Обслуговування
У процесі експлуатації вентилятор слід періодично очищати. Для цього передбачено обертання зовнішньої клемної коробки на 360 градусів. Процес монтажу побутового вентилятора із серії SILENT DESIGN спрощений за рахунок наявних хомутів із гумовими вставками. Вони дозволять легко витягнути корпус з кріплення і одночасно гасять вібрацію від пристрою.
Габарити

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 300 куб.м/год |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 247 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |