




197 ₴
Дверцята ревізійні Домовент Л 200х250 - це пристосування, які дозволяють приховати інженерні комунікації і при цьому, забезпечити необхідний доступ до обладнання. Ревізійні дверці зазвичай розміщують на кухнях, у ванних і туалетних кімнатах, у всіляких офісних і медичних приміщеннях - там, де більше всього інженерних мереж. Сучасні ревізійні дверці мають естетичним виглядом і дозволяють зробити доступ до комунікацій максимально непомітним.
Застосування
Конструкція
Монтажні особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип закривання | Клік система |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 217 мм |
| Висота люка | 267 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 173 мм |
| Висота кришки | 223 мм |