






9 494 ₴
Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C - накопичувальний електричний водонагрівач у формі призми оновленого дизайну з електронною панеллю керування.
Виготовляється на заводі "Atlantic E.C.E.T. SAE" в Єгипті.
Форма Cube дає змогу отримувати на 30% більше гарячої води порівняно з моделями циліндричної форми того самого об'єму. ідеальне рішення для регіонів із жорсткою водою.
Сучасний дизайн
Водонагрівач вузької форми з унікальним сучасним дизайном дасть змогу найефективніше використовувати простір вашого будинку. Розмір водонагрівача в глибину з урахуванням кріплень становить усього 34,2 см, висота 62,4 см.
"Сухий" нагрівальний елемент
У конструкції водонагрівача використовується унікальний "сухий" стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Atlantic. Компанія Atlantic першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) у побутових приладах. ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та від накипу.
Електронна панель керування
Diamond-Quality емаль - оптимальний захист від корозії
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C
У комплекті: кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 70 хв |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 624 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Глибина | 387 мм |