






14 599 ₴
Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 - це базова модель плоского водонагрівача від французького бренду Atlantic з двома "сухими" стеатитовими Тенамі, двома емальованими баками і простим інтуїтивним управлінням. Технологія Double Tank Technology збільшує продуктивність водонагрівача. Завдяки унікальній конструкції бака з водонагрівача Vertigo Steatite Essential 30 можна отримати близько 25 л води комфортної температури.
Виготовляється на заводі "Atlantic Georgia" в Грузії.
Оптимальний дизайн
Водонагрівач вузької форми з сучасним дизайном. Якнайкраще підійде для економії простору в будинку. Розмір водонагрівача в глибину з урахуванням кріплень становить всього 31 см.
Зручний монтаж
Плоска форма в поєднанні з можливістю вертикального або горизонтального монтажу дає змогу водонагрівачу ідеально виглядати в інтер'єрі.
Ергономічна електронна панель керування
Double Steatite - два "сухих" нагрівальних елементи
У кожному з баків використовується "сухий" стеатитовий нагрівальний елемент. ТЕН захищений сталевою емальованою колбою і не контактує з водою. Завдяки цьому бак водонагрівача має максимальний захист від корозії та накипу, що забезпечує тривалий термін служби водонагрівача. Vertigo Steatite Essential 50 адаптований до всіх типів води.
Diamond-Quality-емаль - оптимальний захист від корозії
Робочий бак і колба ТЕНа вкриті емаллю із вмістом цирконію - 100 % захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості.
Пінополіуретанова ізоляція високої щільності (не містить CFC)
Теплоізоляція високої щільності гарантує низькі втрати тепла і тривалий час зберігає воду гарячою.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 7 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Vertigo Steatite Essential 30
У комплекті: кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейни, шаблон для монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Грузія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 92 хв |
| Об'єм ємності для води | 25 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 20.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 290 мм |