
618 ₴
Гнучка вставка Вентс ВВГ 500 призначена для унеможливлення передавання вібрації від вентиляторів або вентиляційних установок до повітропроводу, а також для часткової компенсації температурної деформації в трасі повітропроводу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Метало-пластиковий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 80 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -40 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.71 кг |
| Діаметр | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 501 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 501 мм |