

377 ₴
Зворотний клапан Вентс КОМ з пружними пластинами призначений для перекриття повітряного потоку в круглих повітропроводах і запобігання руху повітря у зворотному напрямку за вимкненої системи вентиляції. Виготовлений з оцинкованої сталі, лопаті клапана - алюміній.
Особливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип комплектуючого | Клапан зворотний |
| Діаметр | 125 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Умовний прохід | 124 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Робоче середовище | Повітря |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина: | 100 мм |