



Відправка з 04 травня 202625 730 ₴
Канальні електричні нагрівачі Вентс НК 400x200-15,0-3 У призначені для підігріву припливного повітря в системах вентиляції прямокутного перерізу. Застосовуються для нагрівання повітря в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря у різних приміщеннях.
Конструкція канального нагрівача:
Корпус та комутаційна коробка виготовлені із оцинкованого сталевого листа, нагрівальні елементи – із нержавіючої сталі. У моделях від 400х200 до 600х350 нагрівальні елементи мають додаткове ребра для збільшення площі теплообміну. Канальні нагрівачі НК обладнані двома термостатами захисту від перегріву:
Для кожного типорозміру є кілька варіантів потужності. Більшої потужності можна досягти за допомогою установки нагрівачів послідовно один за одним. У нагрівачах потужністю понад 27 кВт ТЕНи поєднуються в групи по 9 кВт. Кожна група складається з 3-х ТЕНів, сполучених за схемою Δ.
Для автоматичного підтримання температури повітря в каналі на заданому значенні в нагрівачах НК існує модифікації НК з блоком управління (від 4,5 до 54,0 кВт). Нагрівач НК ... з блоком управління оснащений трифазним симісторним регулятором потужності.
Регулювання здійснюється за рахунок включення та відключення повного навантаження. Комутація навантаження здійснюється напівпровідниковим приладом (симістором). Це означає, що в комутуючому пристрої відсутні будь-які механічні елементи, схильні до зносу. Комутація навантаження завжди проводиться у той момент, коли струм і напруга дорівнюють нулю, що унеможливлює виникнення електромагнітних перешкод.
Нагрівачі НК ... обладнані двома термостатами захисту від перегріву:
Режими роботи нагрівача НК ... з блоком управління (варіанти):
Установка заданої температури проводиться за допомогою вбудованого потенціометра або до регулятора може бути підключений зовнішній сигнал управління від іншого регулятора з діапазоном зміни напруги (0-10), які відповідають температурі в каналі (0 ... +40) ° С нагріву.
При виборі режиму роботи датчика температури в каналі можна замовити один із датчиків температури (в комплект поставки не входить):
Монтаж канального нагрівача:
Монтаж нагрівача здійснюється за допомогою фланцевого з'єднання. Напрямок руху повітря має відповідати стрілці на калорифері. Канальні нагрівачі можуть встановлюватись у будь-якому положенні, крім положення електрощитом внизу (небезпека затікання конденсату та замикання електропроводки).
Рекомендується встановлюватися так, щоб повітряний потік був рівномірно розподілений по всьому перерізу.
Перед нагрівачем має бути встановлений повітряний фільтр, що захищає від забруднення нагрівальні елементи.
Рекомендована відстань між нагрівачем та іншими елементами системи повинна бути не меншою від діагоналі калорифера, тобто відстані від кута до кута в його повітроводній частині.
Канальні нагрівачі розраховані на мінімальну швидкість повітряного потоку 1,5 м/с та максимальну робочу температуру повітря, що виходить 40°С. У разі застосування регулятора обертів вентилятора необхідно забезпечити мінімальну витрату повітря через нагрівач.
Забороняється подавати напругу живлення на нагрівач при відключеному вентиляторі.
Для правильної та безпечної роботи нагрівачів рекомендується застосовувати систему автоматики, що забезпечує комплексне керування та захист:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 15 кВт |
| Вид енергоносія | Електрика |
| Витрата повітря | 1100 куб.м/год |
| Максимальна температура теплоносія | 40 град. |
| Спосіб установки | Канальний |
| Вага | 18.52 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Додаткові характеристики електричних нагрівачів | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживаний струм | 21.7 А |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 228 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 665 мм |