




2 900 ₴
Витяжний вентилятор MMotors MM-P 100 - дизайнерський вентилятор підвищеної продуктивності з передньою панеллю із пластику. Встановлюється для вентиляції в побутових приміщеннях, санвузлах, ванних кімнатах або кухнях. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 169 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2750 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP56 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.818 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |