



2 960 ₴
Канальний вентилятор жаростійкий MMotors VO-T 120/40 - призначений для кріплення до повітропроводів у системах вентиляції, кондиціонування та опалення. Спектр його застосування дуже широкий: скрізь, де потрібно відвести або подати дуже гаряче повітря. Опалення приміщень від камінів і печей, гарячі цехи тощо.
Конструкція
Не рекомендується використовувати вентилятор у трубі димоходу, оскільки практично неможливо контролювати температурний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 150 куб.м/год |
| Частота обертання | 2650 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 75 Па |
| Споживана потужність | 0.018 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 150 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 120 мм |