


5 330 ₴
Осьовий вентилятор з монтажною пластиною MMotors PVO-S 200/2 застосовується для безперервної або переривчастої вентиляції житлових, адміністративних, комерційних, промислових і сільськогосподарських приміщень, середніх і великих розмірів. Можна встановлювати на стінах, стелях, стельових панелях.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1200 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 0.052 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Вага | 2.68 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 204 мм |