


39 400 ₴
Одноконтурний котел промисловий (підлоговий) Термія КОП 60,0 (б/н) (3х400В) Н без насосу призначений для використання в системах опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Має контакти для підключення насоса і забезпечує можливість підключення зовнішнього термостата.
Особливості
Потужності електричних котлів Термія серії промислові (підлогові): 36,0 кВт; 45,0 кВт; 60,0 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 60 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 12 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 40 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |