



1 250 ₴
Терморегулятор UDEN-S UDEN-TW - бездротовий мобільний для автоматичного управління електричними опалювальними приладами. Застосовується для підключення обігрівачів UDEN-S комплектації «універсал» (зі шнуром і вилкою).
Висока точність управління роботою підключених обігрівачів
Завдяки вбудованому в дистанційний пульт датчику температури, ви отримуєте бажану температуру в потрібному вам місці. На дисплеї відображається поточна і задана температура повітря в приміщенні.
Зручність в експлуатації
Просте управління терморегулятором за допомогою дистанційного пульта, який передає сигнал на відстані до 40 м. Розміщуйте пульт у зручному для вас місці за допомогою отвору для кріплення на стіну або ніжки-підставки для настільного положення.
Енергонезалежна пам'ять
Терморегулятор має енергонезалежну пам'ять і в разі відключення живлення всі налаштування (задана температура, одиниці виміру) зберігаються в пам'яті пристрою.
Легке підключення
Для підключення вставте вилку обігрівача в блок-розетку і просто задайте температуру за допомогою пульта.
Універсальність
Одним пультом можна керувати відразу декількома обігрівачами, які знаходяться в одній кімнаті.
Комплектація
Пульт
Межі регулювання...........................................0...+60 °С
Датчик..............................................................вмонтований в пульт
Макс. відстань передачі сигналу....................40 м
Крок регулювання............................................від 1 °С
Робоча частота................................................433,92 МГц
Живлення.........................................................2*ААА*1,5 В
Розміри пульта.................................................125х44х26 мм
Вага пульта.......................................................60 г
Кріплення..........................................................підставка/настінне
Колір підсвічування..........................................зелений
Блок-розетка
Максимальний струм навантаження..............16 А
Напруга живлення...........................................230 В
Максимальна потужність навантаження.......3000 Вт
Вага..................................................................120 г
Розміри терморегулятора................................102х53х71 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UDEN-S |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 71 мм |