




9 680 ₴
Одноконтурний котел Термія Економ КОП 18.0 (б/н) Е 400В N без насосу настінного розміщення відмінно підійде для використання в системі опалення, як основного так і додаткового котла. Має низький рівень шуму під час роботи. Призначений для систем опалення з циркуляційним насосом.
Особливості
Функції

Потужності електричних котлів Термія серії Економ LED: 4,5 кВт; 6,0 кВт; 9,0 кВт; 12,0 кВт; 15,0 кВт; 18,0 кВт; 24,0 кВт; 30,0 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 9 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рекомендована опалювальна площа | 180 кв.м |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Дисплей | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |