
2 100 ₴
Europlast Е-extra EE150HT — витяжний електровентилятор Е-extra серії EE з датчиком вологості та таймером вимкнення.
Вентилятори Europlast серії EE призначені для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Встановлюються безпосередньо в отвір вентиляційної шахти, у підвісній стелі.
Крім того, варто зазначити простоту в обслуговуванні: передня панель, що легко знімається, дає змогу за потреби чистити вентилятор із застосуванням м'яких мийних засобів.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.56 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 16 мм |
| Розмір патрубка | 149 мм |