

1 400 ₴
Провітрювач Europlast SPK3-125 забезпечує природний приплив повітря. Призначений для встановлення в приміщеннях усіх типів.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.76 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Телескопічний канал | |
| Максимальна довжина каналу | 555 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 300 мм |
| Діаметр каналу | 131 мм |