

2 225 ₴
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EET150T з таймером призначений для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти і в підвісній стелі. Також варто відзначити простоту в обслуговуванні: легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чистку вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор EET150T оснащений таймером затримки вимкнення, який регулюється від 1 до 30 хв.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.66 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35 мм |
| Розмір патрубка | 149 мм |