
1 835 ₴
Вентилятори Е-extra серії EE призначені для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Встановлюються безпосередньо в отвір вентиляційної шахти, у підвісній стелі.
Також варто зазначити простоту в обслуговуванні: передня панель, що легко знімається, дає змогу за потреби чистити вентилятор із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор EE100HTS обладнаний регулятором рівня вологості, за допомогою якого можна встановити рівень вологості від ~ 60% RH - ~ 90% RH і регулятором затримки часу, яким можна регулювати затримку від 1 до 30 хв. Вентилятор вмикається автоматично в той час, коли в приміщенні досягається певний рівень вологості, або вмикається перемикачем. Вентилятор вимикається після закінчення встановленого часу.
Особливості моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2550 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Датчик вологості | Так |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 16 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |