



732 ₴
Універсальний (припливно-витяжний) анемостат Europlast VD125А антрацит - являє собою повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, що здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат забезпечений з'єднувальною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітропроводу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.21 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 168 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 168 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |