



300 ₴
Універсальний (припливно-витяжний) анемостат Europlast VD150 - являє собою повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, що здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат забезпечений з'єднувальною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітропроводу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 183 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 183 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 149 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |