


347 ₴
Анемостат із кріпильними лапками Europlast VDA125 - являє собою стельовий повітророзподільний елемент із плавним регулюванням витрати повітря, яке здійснюється за допомогою обертання центрального диска. Для зручності монтажу анемостат забезпечений сполучною муфтою, за допомогою якої він приєднується до повітроводів
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 168 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 168 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |