
100 ₴
Europlast VR125B — вентиляційна нерегульована стельова решітка, кругла, з патрубком, із захисною сіткою. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.06 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 151 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Висота | 151 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |