
714 ₴
Анемостат — видимий елемент системи повітророзподілу, через який повітря потрапляє в кімнату (або видаляється з неї). По суті — це один із різновидів вентиляційної решітки, що має трохи іншу конструкцію.
Завдання виробу — розподіл повітряного потоку. Якщо він йде суцільним струменем — це призводить до протягнення, й до того ж провітрюється частина приміщення (за ходом струменя). Щоб повітрообмін у кімнаті був рівномірним, повітряну струмінь необхідно розподіляти — цим і «займається» анемостат.
Лицьова частина виробу (яка видно в приміщенні) може мати різну форму, колір і площу отворів. Ззаду розташовується посадковий виступ (який вставляється в гніздо).
Завдання витяжного анемостату — вивести назовні якомога швидше та максимально багато відпрацьованих повітряних мас із приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 175 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Анемостат |
| Вага (кг) | 0.4 |
| Форма | Кругла |
| Габарити (Ш х В х Г) | 175 х 175 х 57 мм |
| Установлювальний діаметр (мм) | 160 |