

707 ₴
Люк-невидимка Europlast MDU2020 призначен для встановлення в приміщеннях із кахельною обробкою. Завдяки прихованому монтажу він забезпечуює доступ до технічних і санітарних вузлів без шкоди для інтер'єру. Виготовлений з оцинкованої сталі, з полімерним лакофарбовим покриттям, що забезпечує довговічність виробу та стійкість до вологи.
Перед облицюванням дверцят люка необхідно зняти ручку, яка потім прикручуватиметься назад поверх плитки (рекомендується використовувати спеціальні клеї).
| Тип | A [mm] |
B [mm] |
C [mm] |
D [mm] |
E [mm] |
m [kg] |
| MDU2020 | 194 | 194 | 164 | 164 | 26 | 0,36 |
| MDU2025 | 194 | 244 | 164 | 214 | 26 | 0,44 |
| MDU2030 | 194 | 294 | 164 | 264 | 26 | 0,52 |
| MDU2535 | 244 | 334 | 214 | 304 | 26 | 0,70 |
| MDU5020 | 494 | 194 | 464 | 164 | 26 | 0,82 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Лакофарбове |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Ні |
| Вага люка | 0.36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Наявність ручки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 194 мм |
| Висота люка | 194 мм |
| Глибина люка | 26 мм |
| Ширина кришки | 164 мм |
| Висота кришки | 164 мм |