
222 ₴
Кругла металева решітка Europlast MR125M призначена для припливно-витяжної вентиляції, оснащена сіткою від комах. Виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі та покрита фарбою. Це забезпечує довговічність і стійкість до мінливих погодних умов.

| Тип |
D
(мм)
|
D1
(мм)
|
E
(мм)
|
Повітряний потік
(м2)
|
м
(кг)
|
| MR100 | 140 | 122 | 10 | 0,0034 | 0,10 |
| MR125 | 164 | 147 | 10 | 0,0059 | 0,16 |
| MR160 | 199 | 182 | 10 | 0,0085 | 0,19 |
| MR200 | 240 | 223 | 10 | 0,0129 | 0,27 |
| Модифікації |
| MRxxx — біле полімерне покриття RAL9016 |
| MRxxxB — коричневе полімерне покриття RAL8016 |
| MRxxxA — антрацитове полімерне покриття |
| MRxxxY — бежеве полімерне покриття RAL 1015 |
| MRxxxP — сіре полімерне покриття RAL9006 |
| MRxxxM — чорне полімерне покриття RAL9005 |
| MRxxZn — оцинкована сталь |
| MRxxCu — мідь |
| MRxxxAl – алюминий |
| MRxxxi — неіржавка сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 164 мм |
| Довжина | 9.5 мм |
| Висота | 164 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |