
2 990 ₴
Металеві ревізійні люки Europlast RLA виготовляються з оцинкованої сталі або іншого металу. Залежно від моделі вони покриті полімерами та вирізняються особливою стійкістю до підвищеної вологості та механічних пошкоджень. Призначений для внутрішнього та зовнішнього використання.
| Тип |
A (мм) |
B (мм) |
C (мм) |
D (мм) |
E (мм) |
м (кг) |
| RLA1515 | 180 | 180 | 150 | 150 | 30 | 0,34 |
| RLA2015 | 180 | 230 | 150 | 200 | 30 | 0,43 |
| RLA2020 | 230 | 230 | 200 | 200 | 30 | 0,52 |
| RLA2025 | 230 | 280 | 200 | 250 | 30 | 0,60 |
| RLA2030 | 330 | 230 | 300 | 200 | 30 | 0,70 |
| RLA3030 | 330 | 330 | 300 | 300 | 30 | 0,96 |
| RLA3040 | 430 | 330 | 400 | 300 | 30 | 1,20 |
| RLA4040 | 430 | 430 | 400 | 400 | 30 | 1,73 |
| RLA4050 | 430 | 530 | 400 | 500 | 30 | 1,76 |
| RLA5025 | 280 | 530 | 250 | 500 | 30 | 1,24 |
| RLA5050 | 530 | 530 | 500 | 500 | 30 | 2,15 |
| RLA6040 | 430 | 630 | 400 | 600 | 30 | 2,09 |
| RLA6060 | 630 | 630 | 600 | 600 | 30 | 2,88 |
| Модифікації |
| RLxxx — біле полімерне покриття RAL9016 |
| *RLxxxA — антрацитове полімерне покриття |
| *RLxxxxB — коричневе полімерне покриття RAL8016 |
| *RLxxxxY — бежеве полімерне покриття RAL1015 |
| *RLxxxxP — сіре полімерне покриття RAL9006 |
| *RLxxxxM — чорне полімерне покриття RAL9005 |
| *RLxxxi — неіржавка сталь |
*доступно тільки для замовлень із певною мінімальною кількістю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Лакофарбове |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Вага люка | 2.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 530 мм |
| Висота люка | 530 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина кришки | 500 мм |
| Висота кришки | 500 мм |