
1 070 ₴
Ревізійні люки RLM от EUROPLAST виготовляються зі сталі або іншого металу. Залежно від моделі вони покриті полімерами та вирізняються особливою стійкістю до підвищеної вологості та механічних пошкоджень. Призначений для внутрішнього оздоблення приміщень.
| Тип |
A (мм) |
B (мм) |
C (мм) |
D (мм) |
E (мм) |
м (кг) |
|
RLM1010 |
135 | 135 | 95 | 95 | 25 | 0,16 |
| RLM1515 | 185 | 185 | 145 | 145 | 25 | 0,28 |
| RLM1520 | 235 | 185 | 145 | 195 | 25 | 0,36 |
| RLM2015 | 185 | 235 | 145 | 195 | 25 | 0,36 |
| RLM2020 | 235 | 235 | 195 | 195 | 25 | 0,44 |
| RLM2025 | 235 | 285 | 195 | 245 | 25 | 0,54 |
| RLM2030 | 335 | 235 | 295 | 195 | 25 | 0,62 |
| RLM2040 | 235 | 435 | 195 | 395 | 25 | 0,84 |
| RLM3030 | 335 | 335 | 295 | 295 | 25 | 0,82 |
| RLM3040 | 435 | 335 | 395 | 295 | 25 | 1,1 |
| RLM3050 | 335 | 535 | 295 | 495 | 25 | 1,4 |
| RLM4020 | 435 | 235 | 395 | 195 | 25 | 0,79 |
| RLM4030 | 435 | 335 | 395 | 295 | 25 | 1,1 |
| RLM4040 | 435 | 435 | 395 | 395 | 25 | 1,4 |
| RLM4050 | 435 | 535 | 395 | 495 | 25 | 1,6 |
| RLM5025 | 285 | 535 | 245 | 495 | 25 | 1,1 |
| RLM5050 | 535 | 535 | 495 | 495 | 25 | 2,0 |
| RLM6040 | 435 | 635 | 395 | 595 | 25 | 1,7 |
| RLM6060 | 635 | 635 | 595 | 595 | 25 | 2,8 |
| Модифікації |
| RLMxxxx — біле полімерне покриття RAL9016 |
| RLMxxxi — неіржавка сталь |
| RLMxxxxA — антрацитове полімерне покриття |
| *RLMxxxxB — коричневе полімерне покриття RAL8016 |
| *RLMxxxxY — бежеве полімерне покриття RAL1015 |
| *RLMxxxxP — сіре полімерне покриття RAL9006 |
| *RLMxxxxM — чорне полімерне покриття RAL9005 |
*доступно тільки для замовлень із певною мінімальною кількістю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Лакофарбове |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Вага люка | 0.28 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 185 мм |
| Висота люка | 185 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 145 мм |
| Висота кришки | 145 мм |