
3 500 ₴
Решітка Europlast MRA315W виготовлена з алюмінієвого сплаву і стійка до погодних умов. Кріплення гвинтами в будь-якому положенні.
Особливості

| Тип |
D1 (мм) |
D (мм) |
H (мм) |
Повітряний потік (м2) |
м (кг) |
| MRA80 | 80 | 96 | 15 | 0,0028 | 0,10 |
| MRA100W | 100 | 125 | 20 | 0,0044 | 0,15 |
| MRA125W | 125 | 150 | 20 | 0,0068 | 0,18 |
| MRA160W | 160 | 185 | 20 | 0,0120 | 0,30 |
| MRA200 | 200 | 225 | 20 | 0,0200 | 0,40 |
| MRA250 | 250 | 275 | 20 | 0,0310 | 0,90 |
| MRA315W | 315 | 350 | 20 | 0,0470 | 1,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 315 мм |