
1 000 ₴
Витяжний ковпак для настінного монтажу EUROPLAST ND12FVA обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотній тягі й обладнаний круглим з'єднувальним фланцем для монтажу з повітроводом Ø 125 мм. Колір: коричневий
Конструкція:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Повітророзподільний клапан |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Витяжний ковпак |
| Особливості | Захисна сітка, Зворотний клапан |
| Форма | Квадратна |
| Установлювальний діаметр (мм) | 125 |
| Габарити (Ш х В) | 190 х 190 мм |