


2 850 ₴
Вентилятор Awenta System+ Silent KWS125T призначен для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора. Легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чищення вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор Silent KWS125T обладнаний таймером вимкнення й продовжує працювати після вимкнення певний період, який встановлюється від 3 до 30 хв.
Вентилятор можна доповнити зворотним клапаном Awenta ZZ125.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 28 Па |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 199 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 38 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |