


1 716 ₴
Вентилятор Awenta System+ Turbo KWT100 призначен для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора. Легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чищення вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор можна доповнити зворотним клапаном Awenta ZZ100.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 40 Па |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 38 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |