


1 989 ₴
Канальний вентилятор Вентс 150 ВКО прес із збільшеним тиском використовується для вентиляції невеликих і середніх побутових приміщень.
Застосування
Конструкція
Монтаж

| Розміри | ∅D | ∅D1 | L | L1 |
| мм | 150 | 154 | 108 | 46 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 312 куб.м/год |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |