




19 309 ₴
Для опалення житлових і виробничих приміщень із площею 65-300 м2. А також для ГВС (гарячого водопостачання), з можливістю під'єднання термостата.
Електрокотел Viterm Dual двоконтурний, у своєму компактному корпусі має все необхідне для ефективної роботи системи опалення й нагрівання проточної води.
До комплекту цього котла входить:
Котел обладнаний неіржавкими нагрівальними елементами (ТЕНами).
Теплообмінник для гарячого водопостачання виготовлений із неіржавкої сталі з окремою групою ТЕНів, який обладнаний запобіжним клапаном і датчиком протоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viterm |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 кг |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 700х375х220 |
| Діаметр патрубків контуру ГВС | Вхід – 3/4" (20 мм); Вихід – 1/2" (15 мм). |
| Діаметр патрубків контуру опалення, мм | 3/4" (20 мм) |
| Захист від перегрівання | Є |
| ККД | до 98% |
| Кількість ТЕНів | 6 тенів шт. |
| Кількість контурів | Двоконтурний |
| Кількість теплообмінників | 2 |
| Котел на | 90-110 кв.м |
| Максимальна температура ГВП | 55°C |
| Максимальна температура теплоносія, °C | 3 бар |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 2.5 бар |
| Максимальний тиск розширювального бака | 2.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 25°C |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 1 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бара |
| Мoдель | Dual (Дуал) |
| Потужність | 10,5 кВт кВт |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Розширений бак | Є |
| Температура в режимі опалення (°C) | 0°- 85° |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Площа опалення | 90 м2;100 м2;110 м2 |
| Спосіб нагріву | Тенові |
| Тип під'єднання мережі | Трифазний 380 В |