




288 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага погонного метра | 0.28 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Максимальна споживана потужність | 240 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 55 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 160 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довговічна | тільки механічне пошкодження |
| Економна | за t 24C 30W/m2 |