



2 932 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Підтримка сервісів | Smart Life |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Управління | Додаток на Android |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |