



1 950 ₴
Витяжний вентилятор MMotors OK 100 HT К чорний із датчиком вологості та таймером вимкнення використовується для вентиляції в побутових приміщеннях, санвузлах, ванних кімнатах або кухнях. Його можна встановити у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора. Датчик (не регулюється) спрацьовує в разі перевищення вологості 70%, вмикаючи вентилятор. Вимкнення здійснюється автоматично через 5-10 хв. після зниження вологості нижче 70%.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 2430 об/хв |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 27 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |